Sesja ciążowa z mężem

Sesja ciążowa z mężem / partnerem

Fotografie pozwalają zatrzymać te chwile na zawsze. Sesja ciążowa z mężem / partnerem jest wspaniałą pamiątką, do której można wracać przez lata.

Wspólne chwile z partnerem

Sesja ciążowa z partnerem, czy to mężem, czy chłopakiem, to okazja do uchwycenia Waszych wspólnych chwil przed narodzinami dziecka. To czas, kiedy możecie być razem, cieszyć się swoją bliskością i oczekiwaniem na nowe życie. Zdjęcia z sesji ciążowej z partnerem są pełne emocji i miłości.

Sesja ciążowa z mężem

Sesja ciążowa z partnerem

Sesja ciążowa – w którym tygodniu?

Najlepszy czas na sesję ciążową jest zazwyczaj między 28 a 34 tygodniem ciąży. Dlaczego? W tym okresie brzuszek jest już pięknie zaokrąglony, ale jeszcze nie na tyle duży, byś czuła się niekomfortowo. Oczywiście każda ciąża jest inna, więc słuchaj swojego ciała i zdecyduj, kiedy czujesz się najlepiej.

Sesja ciążowa z partnerem

Sesja ciążowa z mężem – wybór miejsca

Sesję brzuszkową można wykonać w studio, w plenerze lub we własnym domu. Wybór miejsca zależy od preferencji przyszłej mamy. Studio oferuje profesjonalne warunki i różnorodne tła. Plener to możliwość wykonania zdjęć w naturalnym otoczeniu, np. w parku czy na łące. Sesja w domu daje intymną atmosferę i pozwala na uchwycenie codziennych chwil.


Opublikowano

w

przez

Tagi: