Mindblown: a blog about philosophy.

 • Sesja rodzinna w plenerze. 5 ważnych wskazówek

  Sesja rodzinna w plenerze. 5 ważnych wskazówek

  Szukasz pomysłów na wyjątkową sesję zdjęciową? Sesja plenerowa to idealny sposób na naturalne zdjęcia z wykorzystaniem piękna natury i stworzenie niezapomnianych pamiątek z całą rodziną.

 • Dlaczego warto wykonać sesję ciążową?

  Dlaczego warto wykonać sesję ciążową?

  Sesja ciążowa to nie tylko kolejne fotografie w komputerze czy w albumie. To wyjątkowa okazja do uwiecznienia magicznego okresu oczekiwania na przyjście na świat nowego członka rodziny. Ale co to oznacza dla Ciebie – przyszłej mamy – i Twojej rodziny?

 • Mini sesje wiosenne w szklarni 2024

  Mini sesje wiosenne w szklarni 2024

  Nadchodząca wiosna to doskonała okazja na rodzinną sesję w naszej szklarni w Katowicach. Będzie lekko, odrobinę kwieciście i wiosennie. A dla tych z Was, którzy chcą element wielkanocny znajdziemy pluszowego / drewnianego królika.

 • Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

  Sesja noworodkowa Antoniny. Katowice

  To było jak zawsze niezwykłe doświadczenie pełne uroku i miłości. Nasze sesje noworodkowe to zarówno zdjęcia układane jak i naturalne zdjęcia rodzinne. Sesja odbyła się jeszcze w zeszłym roku

 • Sesja ciążowa w studio i szklarni. Katowice

  Sesja ciążowa w studio i szklarni. Katowice

  Sesja ciążowa to niezwykła okazja, by uwiecznić ten magiczny okres oczekiwania na potomstwo. W naszym studio, podobnie jak na poniższych zdjęciach, możecie delektować się chwilą we dwoje, tworząc niezapomniane wspomnienia. Jednak sesje ciążowe u nas to nie tylko wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców, ale również dla całej rodziny

 • Sesja roczkowa. Katowice

  Sesja roczkowa. Katowice

  Sesje roczkowe są urocze 🙂 Zapraszamy Was do naszego studia (a jak będzie cieplej to również do szklarni) na zdjęcia z Waszym Maluchem. Możecie też zabrać zwierzaka.

 • Rodzinna sesja świąteczna w szklarni. Katowice

  Rodzinna sesja świąteczna w szklarni. Katowice

  Kolejna świąteczna sesja w szklarni. Aranżacja w szklarni pozostaje do końca stycznia, tak więc zapraszamy na sesje rodzinne już po świętach.

 • Sesja świąteczna w szklarni

  Sesja świąteczna w szklarni

  ✨ Zimowa magia w szklarni! ❄️✨ Zapraszam do obejrzenia rodzinnej, świątecznej sesji w naszej szklarni.

 • Sesja ciążowa. Studio i szklarnia. Katowice

  Sesja ciążowa. Studio i szklarnia. Katowice

  Kolejna w tym roku sesja ciążowa z stylu boho. Zdjęcia powstały w moim studio w Katowicach oraz szklarni. Zapraszam do oglądania.

 • Sesja noworodkowa life style. Katowice

  Sesja noworodkowa life style. Katowice

  Sesja noworodkowa to nie tylko studio i “koszyczki”. Piękne zdjęcia powstają też u moich Klientów. To właśnie tutaj najlepiej można uchwycić emocje związane z pojawieniem się nowego członka rodziny.  Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów sesji noworodkowej typu life style.

 • Dominika i Paweł. Sesja ślubna w szklarni. Katowice

  Dominika i Paweł. Sesja ślubna w szklarni. Katowice

  Plener ślubny w klimacie boho. W rolach głównych Dominika, Paweł oraz… Bounty 🙂 Zdjęcia wykonane w naszej szklarni. (cynamonowe.com)

 • Mini sesje wiosenne w szklarni

  Mini sesje wiosenne w szklarni

  W tym roku (2022) po raz pierwszy zorganizowaliśmy mini sesje wiosenne w szklarni. Szklarnia jest nasza prywatna, tak więc w następnym roku również takie sesje się odbędą. W zależności od pogody w marcu lub kwietniu. Śledźcie nasz fanpage – informacje na pewno się pojawią. Jeśli masz ochotę na sesję rodzinną w szklarni? Zobacz naszą ofertę.…

 • Sesja roczkowa.

  Sesja roczkowa.

 • Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

  Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

  Zapraszam Was do obejrzenia kilkanastu zdjęć oraz filmowego “backstagu”  z naszych czerwcowych warsztatów fotografii noworodkowej. Jak wiecie od kilku lat przygotowujemy i prowadzimy warsztaty dla osób, które chcą zawodowo zająć się fotografią. W ofercie mamy Warsztaty fotografii noworodkowej, konsultacje fotograficzne a od ponad roku również  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej.  W trakcie warsztatów fotograficznych łączymy…

 • Mini sesje szkolne. Katowice

  Mini sesje szkolne. Katowice

  Sesje szkolne dla pierwszoklasistów (i nie tylko) z każdym rokiem zyskują na popularności. Bardzo mnie to cieszy. Mini sesja szkolna to bardzo wdzięczny “temat” dla fotografa – ale przede wszystkim zdjęcia, które podczas takiej sesji powstają to wspaniała pamiątka dla dziecka i całej rodziny.

 • Filip. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Filip. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Sesje roczkowe to jedne z moich ulubionych. Tym razem na blogu sympatyczna rodzinka z małym przystojniakiem Filipem w roli głównej 🙂 Dziękuję za miło spędzony czas i zgodę na publikację zdjęć 🙂

 • Hania – sesja z okazji roczku. Katowice

  Hania – sesja z okazji roczku. Katowice

  Takie urodziny są tylko raz w życiu! Zapraszam Cię do obejrzenia sesji zdjęciowej z okazji roczku Hani.

 • Jesienny plener ślubny w szklarni. Katowice

  Jesienny plener ślubny w szklarni. Katowice

  Zapraszam do obejrzenia jesiennego pleneru ślubnego.  To były ostatnie zdjęcia ślubne w tej wspaniałej szklarni. Chwilę później została ona zburzona.

 • Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej. Katowice

  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej. Katowice

  Jak pewnie wiecie – przygotowujemy i prowadzimy warsztaty dla osób, które chcą zawodowo zająć się fotografią. Od kilku lat mamy w ofercie Warsztaty fotografii noworodkowej a od kilku miesięcy również  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej.  W trakcie warsztatów fotograficznych łączymy teorię z naprawdę dużą ilością praktyki. Przede wszystkim Uczestnicy warsztatów mogą wykonać zdjęcia podczas trzech rodzajów sesji: sesji…

 • Mini sesje świąteczne. Katowice

  Mini sesje świąteczne. Katowice

  W zeszłym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować w naszym studio mini sesje świąteczne.  Postawiliśmy na stonowane, naturalne kolory i drewniane dodatki. Zapraszamy na krótki, subiektywny przegląd mini sesji z roku 2019.

Czy możesz polecić książkę?