Mindblown: a blog about philosophy.

 • Sesja ciążowa. Studio i szklarnia. Katowice

  Sesja ciążowa. Studio i szklarnia. Katowice

  Kolejna sesja ciążowa z stylu boho. Zdjęcia powstały w naszym studio w Katowicach oraz szklarni. Zapraszam do oglądania.

 • Sesja noworodkowa life style. Katowice

  Sesja noworodkowa life style. Katowice

  Sesja noworodkowa to nie tylko studio i “koszyczki”. Piękne zdjęcia powstają też u moich Klientów. To właśnie tutaj najlepiej można uchwycić emocje związane z pojawieniem się nowego członka rodziny.  Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów sesji noworodkowej typu life style.

 • Dominika i Paweł. Sesja ślubna w szklarni. Katowice

  Dominika i Paweł. Sesja ślubna w szklarni. Katowice

  Plener ślubny w klimacie boho. W rolach głównych Dominika, Paweł oraz… Bounty 🙂 Zdjęcia wykonane w naszej szklarni. (cynamonowe.com)

 • Mini sesje wiosenne w szklarni

  Mini sesje wiosenne w szklarni

  W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy mini sesje wiosenne w szklarni. Szklarnia jest nasza prywatna, tak więc w następnym roku również takie sesje się odbędą. W zależności od pogody w marcu lub kwietniu. Śledźcie nasz fanpage – informacje na pewno się pojawią. A tym czasem zapraszam do obejrzenia kilkunastu kadrów z tegorocznych sesji.

 • Sesja roczkowa.

  Sesja roczkowa.

 • Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

  Warsztaty fotografii noworodkowej. Katowice 2021

  Zapraszam Was do obejrzenia kilkanastu zdjęć oraz filmowego “backstagu”  z naszych czerwcowych warsztatów fotografii noworodkowej. Jak wiecie od kilku lat przygotowujemy i prowadzimy warsztaty dla osób, które chcą zawodowo zająć się fotografią. W ofercie mamy Warsztaty fotografii noworodkowej, konsultacje fotograficzne a od ponad roku również  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej.  W trakcie warsztatów fotograficznych łączymy…

 • Mini sesje szkolne. Katowice

  Mini sesje szkolne. Katowice

  Sesje szkolne dla pierwszoklasistów (i nie tylko) z każdym rokiem zyskują na popularności. Bardzo mnie to cieszy. Mini sesja szkolna to bardzo wdzięczny “temat” dla fotografa – ale przede wszystkim zdjęcia, które podczas takiej sesji powstają to wspaniała pamiątka dla dziecka i całej rodziny.

 • Filip. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Filip. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Sesje roczkowe to jedne z moich ulubionych. Tym razem na blogu sympatyczna rodzinka z małym przystojniakiem Filipem w roli głównej 🙂 Dziękuję za miło spędzony czas i zgodę na publikację zdjęć 🙂

 • Hania – sesja z okazji roczku. Katowice

  Hania – sesja z okazji roczku. Katowice

  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji roczkowej małej Hani.

 • Jesienny plener ślubny w szklarni. Katowice

  Jesienny plener ślubny w szklarni. Katowice

  Zapraszam do obejrzenia jesiennego pleneru ślubnego.  To były ostatnie zdjęcia ślubne w tej wspaniałej szklarni. Chwilę później została ona zburzona.

 • Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej. Katowice

  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej. Katowice

  Jak pewnie wiecie – przygotowujemy i prowadzimy warsztaty dla osób, które chcą zawodowo zająć się fotografią. Od kilku lat mamy w ofercie Warsztaty fotografii noworodkowej a od kilku miesięcy również  Warsztaty fotografii dziecięcej i rodzinnej.  W trakcie warsztatów fotograficznych łączymy teorię z naprawdę dużą ilością praktyki. Przede wszystkim Uczestnicy warsztatów mogą wykonać zdjęcia podczas trzech rodzajów sesji: sesji…

 • Mini sesje świąteczne. Katowice

  Mini sesje świąteczne. Katowice

  W zeszłym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zorganizować w naszym studio mini sesje świąteczne.  Postawiliśmy na stonowane, naturalne kolory i drewniane dodatki. Zapraszamy na krótki, subiektywny przegląd mini sesji z roku 2019.

 • Jesienna sesja rodzinna. Katowice

  Jesienna sesja rodzinna. Katowice

  Październik, słoneczna i ciepła jesień, park Kościuszki w Katowicach. Na zdjęciach Kamil i Zuzia z rodzicami 🙂

 • Zuzia. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Zuzia. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji roczkowej Zuzi. Wyjątkowo słodki śmieszek z tej dziewczynki 😉

 • Sesja rodzinna w plenerze. Katowice

  Sesja rodzinna w plenerze. Katowice

  Co roku na przełomie kwietnia i mają kwitnie to piękne  miejsce. Tym razem udało mi się tutaj  spotkać na sesji rodzinnej z pewną sympatyczną i bardzo fotogeniczną rodzinką 🙂 To już nasza trzecia wspólna sesja. Takie “powroty” cieszą najbardziej – zwłaszcza w ostatnich czasach….

 • Laura. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Laura. Sesja z okazji roczku. Katowice

  Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć z sesji roczkowej przesłodkiej małej dziewczynki 🙂 Sesja wykonana w naszym studio w Katowicach.

 • Karolina i Wojciech. Reportaż i plener ślubny

  Karolina i Wojciech. Reportaż i plener ślubny

  Jeden z ostatnio oddanych materiałów ślubnych – ślub oraz plener Karoliny i Wojciecha. Kameralna, rodzinna uroczystość odbyła się w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Katowicach. Natomiast przyjęcie – w bardzo “fotogenicznych” wnętrzach Śląskiej Prohibicji na Nikiszowcu.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z reportażu ślubnego oraz z mini pleneru.

 • Wakacje na wsi. Letnia sesja dziecięca

  Wakacje na wsi. Letnia sesja dziecięca

  Pamiętacie takie przyjaźnie? Takie z najmłodszych lat. I wakacje na wsi: pachnące świeżo skoszoną trawą, ustrojone snopami siana i łanami zboża sięgającymi horyzontu… Takie wspomnienia przychodzą do głowy oglądając tę sesję 🙂 Zapraszam.

 • Kinga i Mikael. Plener ślubny. Katowice

  Kinga i Mikael. Plener ślubny. Katowice

  Nasze ulubione ostatnio “boho klimaty”. Piękna koronkowa suknia. Romantyczny wianek i kwiaty. Tajemnicze wnętrza starych szklarni. Ciepłe promienie zachodzącego słońca. Szalona i spontaniczna para. Taka praca to czysta przyjemność! 🙂

 • Marta i Benek. Sesja ciążowa. Katowice

  Marta i Benek. Sesja ciążowa. Katowice

  Piękna jesienna pogoda, klimatyczne domowe wnętrza i przesympatyczni modele. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji ciążowej Marty i Benka.

Czy możesz polecić książkę?