Sesja noworodkowa rodzinna

Sesja noworodkowa z rodzicami

Lubię sesje noworodkowe z rodzicami. Taki „lifestyl” jest bardzo prawdziwy i naturalny. Stawiam wtedy na prostotę i naturalność.

Jak przebiega sesja noworodkowa z rodzicami?

Zdjęcia z rodzicami są integralną częścią każdej sesji noworodkowej. Bez względu na to, czy sesja odbywa się w moim studio, czy w Waszym domu (sesja lifestyle), zawsze nalegam, aby rodzice byli częścią tych wyjątkowych chwil.

Sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja w studio

Podczas sesji układanej w studio zdjęcia z rodzicami wykonuję z reguły na początku. Wykorzystuję czas, kiedy dziecko jeszcze nie śpi . Jeśli dziecko już śpi, wykonuję zdjęcia układane, a następnie przechodzę do zdjęć z rodzicami. Zdarza się, że noworodek nie chce zasnąć. Wówczas, aby nie marnować czasu i uniknąć stresu, od razu przystępujemy do rodzinnych zdjęć. To doskonała okazja na uchwycenie pierwszych wspólnych chwil z rodzicami i rodzeństwem.

Sesja noworodkowa z rodzeństwem

Sesja lifestyle

W przypadku sesji life style w waszym domu, głównym celem jest pokazanie naturalnych interakcji między rodzicami a dzieckiem. Zdjęcia te są pełne emocji: dziecko na rękach mamy, dziecko przytulone do taty, wspólne chwile w domowym zaciszu. Takie zdjęcia są wyjątkowe, ponieważ pokazują codzienne, prawdziwe życie rodziny.

Dlaczego warto zrobić sesję noworodkową z rodzicami?

Zdjęcia z sesji noworodkowej z rodzicami to pamiątka na całe życie. Uchwycone emocje, miłość i bliskość tworzą niezapomniane wspomnienia. Te pierwsze chwile razem jako rodzina są niepowtarzalne i warto je zachować na zdjęciach.

Zobacz ofertę: sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa z mamą

Najlepszy czas na sesję noworodkową

Optymalny czas na wykonanie rodzinnej sesji noworodkowej to dwa pierwsze tygodnie życia maluszka. W tym okresie noworodki dużo śpią, a ich sen jest głęboki i spokojny. Pozwala to na łatwe układanie ich w bezpieczne pozycje, które pięknie wyglądają na zdjęciach. Po trzecim tygodniu życia może pojawić się trądzik niemowlęcy, a sen dziecka staje się mniej spokojny. Wówczas trudniej jest ułożyć je w pozycjach przypominających te z okresu prenatalnego.

Sesja noworodkowa z rodzicami to sposób na zatrzymanie w czasie tych pierwszych, najważniejszych chwil życia Waszego nowego członka rodziny. Naturalne, pełne emocji zdjęcia stanowią wyjątkową pamiątkę, do której będziecie wracać przez całe życie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: